Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostatní hry

19. 2. 2007

Sling

Ovládáte zeleného slizouna, kterým musíte označit všechna bílá kolečka. Pokud to stihnete v zadaném čase, přibyde vám více bodíků. Slizouna odpalujete myší.

http://www.webgames.cz/sling/2079-1/

Paint Ball

V každém levelu musíte dostat červenou kuličky k červené kostičce. Každé kolo je na jiné téma a většinou v sobě skrývá nějaký obrázek. Zvládnete projít všech 100 levelů? Cestu malujete myší.

http://www.webgames.cz/paint-ball/2092-1/

Samorost

Jako skřítek si žijete poklidným životem na svém pařezu, ale jednoho dne se na vás bude řítit jiný kus stromu. Musíte předejít možné srážce a zachránit si tak svůj domov. Jako první je nutné kliknout na majáček v horní části.

http://www.webgames.cz/samorost-1/2152-3/

Samorost 2

V druhém pokračování logické hry Samorost vám zlí mimozemšťané ukradnou vašeho pejska a vy jako správný paníček se vydáte na dlouhou a nebezpečnou cestu pro jeho záchranu.

http://www.webgames.cz/samorost-2/2153-3/

Shape Shifters

Shape Shifters je logická hra, ve které budete muset složit daný obrazec ze zadaných kousků. Kousky je možné obrazec do všech možných úhlů a pomocí své myší je pak umístíte na správné místo.

http://www.freeonlinegames.com/play/4890.html

Tower Blaster

V této hře musíte porazit zákeřné Vikingy a to tím způsobem, že budete stavět věže. Věž musíte postavit správně a dříve nežli váš soupeř.

http://www.webgames.cz/tower-blaster/1988-1/

Cyber Mice Party

Cyber Mice Party je logická hra, ve které máte za úkol dopravit co nejvíce myší k sýru. Cestu jim můžete určovat různými předměty, které máte v levém menu a v dalších levelech si dejte velký pozor na vodu, pastičky a další různé překážky.

http://www.webgames.cz/cyber-mice-party/141-1/

Strackopolis

V této hře musíte z několika kostek stavět pyramidy, které vypadají stále jinak a jsou i jinak obtížné. Na postavení pyramidy máte vždy časový limit...

http://www.webgames.cz/stackopolis/939-1/

Keksíkova Dobrodružství

Hrajete za malého Keksíka. Musíte posbírat všechny bodíky a nespadnout do neznámých končin.

http://www.webgames.cz/waflikova-dobrodruzstvi/930-3/

Alien Abduction

Vašim úkolem je v roli mimozemského plavidla unášet lidi, auta nebo zvířata. Musíte nalézt a unést všechny věci, které máte v seznamu v levém dolním rohu. Všechno, co bude na seznamu, vcucnete do své lodi mezerníkem a stejným způsobem je vyhodíte do vaši centrální lodi. Pokud se vám vše podaří, postupujete do dalšího levelu.

http://www.webgames.cz/alien-abduction/108-2/

Punk-o-Matic

Toužili jste někdy po tom mít vlastní kapelu? V této hře si můžete splnit svůj sen.

http://www.webgames.cz/punk-o-matic/891-1/

Crypt Raider

Crypt Raider je logická hra, ve které máte za úkol dostat modrá kolečka do modré kostičky. Hra obsahuje různé nástrahy a mnoho logických prvků. Zvládnete projít všech 100 levelů nebo vaše hra skončí mnohem dříve?

http://www.webgames.cz/crypt-raider/138-3/

Park a lot

Být správcem parkoviště je opravdu pěkná dřina. Budete muset vyzvednout přijíždějící auta a odvézt je na správné místo a až bude chtít majitel vozu odjet, musíte mu ho dovézt k exitu. Automobily řídíte šipkami a vystupujete klávesou BACKSPACE.

http://www.webgames.cz/park-a-lot/178-1/

Nesquik Quest

V této hře je váš úkol jednoduchý, a to zachránit králíka Nesquika, na kterého čeká mnoho překážek...

Bomb Jack

Cílem hry je v každém kole posbírat všechna jablka a tím se dostávat do vyšších levelů. Hru vám budou znepříjemňovat různé potvory, kterým se radějí vyhýbejte.

http://www.webgames.cz/bomb-jack/128-1/

Grow

Máme tu další verzi Grow. Klikáním na věci kolem planety se věc aktivuje a umístí na své místo. Pokud přidáte další věc, všem předchozím se zvedne level. Zvládnete udělat u všech věcí maximální level?

http://www.webgames.cz/grow/2069-1/

Red Beard

Ve hře chodíte s malým mužíčkem a po sebrání různě barevných koleček se vám rozjede výtah té barvy, kterou jste sebrali. Pomocí výtahů se dostanete až do samotného závěru hry. Ve vodě můžete být maximálně 5 vteřin.

http://www.webgames.cz/red-beard/147-1/

Global Player

Z hlavního hangáru vám vyjíždí krabice různých barev a vy je musíte nasměrovat správným směrem do správného dopravního prostředku. Hra je časově omezená a v dalších levelech to je už docela honička.

http://www.webgames.cz/global-player/868-1/

Submachine

Dostali jste se do podzemního kompexu, kde jste zavření. Pokud se chcete dostat ven, budete muset rozluštit jeho záhadu a sehnat čtyři kousky skládačky, které otevřou dveře ke svobodě.

http://www.webgames.cz/submachine/1688-1/

Scooby Doo 2

Hra podle stejnojmenného filmu potěší milovníky adventur. Čekají na vás tři levely a v každém z nich musíte vyluštit jeho záhady, aby jste se dostali pryč.

http://www.webgames.cz/scooby-doo-ii/1906-1/

Hapland

Pozor, je tu unikátní vysoce logická hra, která potápí vaše mozky. Vašim úkolem je rozsvítit dvě pochodně v pravé části obrazovky. Jak? To už musíte vymyslet sami.

http://www.webgames.cz/hapland/1544-1/

Zákony Schválnosti

Co jsou to Zákony schválnosti asi víte, v této hře je ovšem můžete vidět a nejen to. Dokonce můžete některým věcem pomoct, aby se pánovi změnila snídaně v peklo, na které dlouho nezapomene.

http://www.webgames.cz/murphys-gesetz/1537-1/

Grow 3

Máme tu další verzi ze série Grow. Sestavte si správně svou planetku a odlétněte s ní do neznáma.

http://www.webgames.cz/grow-3/2007-3/

Castle od cards

Stavění hradů z karet není až tak snadné, jak se to na první pohled zdá. Pokud stavíte karty na sebe, tak karty výše položené musí mít vždy nižší součet, nežli karty, které jsou pod nimi, jinak vám hrad spadne.

http://www.webgames.cz/castle-of-cards/1983-1/

Acnos Energizer

Acnos Energizer je opravdu chytlavá logická hra. Cílem hry je dostat všechna červená kolečka do modré kostičky. Hra obsahuje velké množství levelů a věřte, že dříve nebo později se ve hře zaseknete a bude nutné zapnout své mozkové závity na maximální výkon.

http://www.webgames.cz/acnos-energizer/106-3/

Maple story

Zničte nepřátele, seberte vše co po nich zbyde a ukončete level. Zpočátku je to snadné, ale v dalších levelech je to horší a horší.

http://www.webgames.cz/maple-story/847-1/

Tom's trap-o-matic

Kdo by neznal Toma a Jerryho a jejich věčné šarvátky. V této hře si vyzkoušíte roli Toma a pokusíte se chytit Jerryho pomocí složitého systému, který si musíte postavit. K dispozici máte spoustu předmětů, teď už jen vymyslet, jak na to.

http://www.webgames.cz/toms-trap-o-matic/1718-1/

Sudoku Original

Pro milovníky sudoku je zde připravena extra porce přemýšlení. Čeká na vás 75 hlavolamů rozdělených do tří obtížností. Úkolem je poskládat čísla 1 - 9 tak, aby v každém sloupci, řádku a čtverci 3x3 bylo každé z čísel jen jedenkrát.

http://www.webgames.cz/sudoku-original/1877-1/

Xraye

Jakousi skobou musíte pospojovat všechna kolečka. Skoba nesmí spadnout ani narazit do žádného předmětu jako je ozubené kolo apod.

http://www.webgames.cz/xraye/894-1/

Biz Wiz

Zdá se vám snadné být za pokladnou a vracet peníze? Ze začátku to možná může být sranda, ale potom už začíná přituhovat.

http://www.webgames.cz/biz-wiz/876-1/

Grow RPG

Poskládejte na váš maličký svět všechny věci, které máte k dispozici, ve správném pořádí.

http://www.webgames.cz/grow-rpg/1999-3/

Warbears

Teroristé obsadili banku plnou peněz a rukojmích. Se svými čtyřmi agenty máte za úkol zachránit všechny rukojmí, zlikvidovat teroristy a zachránit peníze. Na konci hry ještě budete teroristy honit na motorce. Zdá se to být snadné, realita je ale trochu jiná.

http://www.webgames.cz/warbears/2046-1/

Grow 2

Poskládejte 6 geometrických tvarů na hrací plochu ve správnem pořadí. Pokud se vám to podaří, stane se ze součástek monstrum, které je vidět na obrázku.

http://www.webgames.cz/grow-2/2000-3/

Casper's haunted Christmas

Věříte na duchy? Ať už ano či ne, tak v této hře budete v roli hodného ducha Caspera zachraňovat svou hezkou přítelkyni Holly před svými sourozenci, kteří se ji budou za každou cenu snažit vystrašit.

http://www.webgames.cz/caspers-haunted-christmas/1675-1/

Lodě

Klasické lodě určitě patří mezi dost populární hry. Battle Ships je hezký počítačový klon, v kterém si můžete různě rozestavit všechny své lodě a potom se utkat se soupeřem tak jako v normálních lodí.

http://www.webgames.cz/battle-ships/95-1/

Hapland 3

Je tu třetí pokračování této skvělé logické hry. Jako v předchozích dílech musíte zapnout teleport v kruhu, ale než se vám to povede, budete vyřešit spoustu zapeklitých hádanek.

http://www.webgames.cz/hapland-3/1753-1/

Hapland 2

Je tu druhý díl Haplandu a s ním spousta nových hádanek. Dokážete je vyřešit? Pokud se o to pokusíte, čeká na vás spousta překvapení.

http://www.webgames.cz/hapland-2/1543-1/

Show Time

Dostali jste se do vysílacího centra BBC a v každém patře musíte najít dvě ztracené videokazety, aby bylo co vysílat. Pokud možno co nejrychleji.

http://www.webgames.cz/show-time/1737-1/

Paths 2

V této hře budete muset dostat svou kuličku až do cíle. K dispozici k tomu máte omezené množství provázku a vaše kulička nesmí o cokoli zavadit. Zvládnete se dostat až do posledního levelu nebo vaši hru překaží jedna z mnoha překážek?

http://www.webgames.cz/paths-2/2151-1/

Submachine 2

Zdá se vám hrozný sen, z kterého se nemůžete probudit. Po probuzení se ocitnete v neznámém baráku na neznámém místě. Dostaňte se ven a zachraňte si kůži.

http://www.webgames.cz/submachine-2/2030-1/

Šmoulové

Pamatujete si ještě na šmouly a jejich dobrudružství? Dnes se za nimi vypravíme. Podíváme se do dílny šmouly kutila a na jeho zbrusu nový vynález - šmoulomobil. Zatím má jenom jeho součástky a poskládat si ho musíte sami.

http://www.webgames.cz/the-smurfs/1547-1/

Microlife

Musíte se starat o své malinké přátele. Hra je skvěle propracována a a má opravdu dlouhou hratelnost.

http://www.webgames.cz/microlife/845-1/

Parking zone

V této hře na vás čeká logistický problém. A to přeparkovat jednotlivá auta tak, aby každé bylo na parkovišti svojí barvy.

http://www.webgames.cz/parking-zone/1784-1/

Šerif

Vykradení banky je v dnešní době už docela běžná věc a málokdo se tomu diví. Pokud ale někdo ukradne nějaké ty peníze i s šerifem, tak to už tak normální není. Zvládnete v roli malého šerifova prasátka najít gaunery i s vašim páníčkem?http://www.webgames.cz/save-the-seriff/113-2/

Submachine 3

Třetí díl logické série Submachine vám pořádně zamotá hlavu. Ponořte se do tajuplného světa plného složitých hádanek a zapeklitých situací. Ve hře máte jakýsi svůj počítač, který vám ukazuje, v jakém patře a v jaké místnosti se nacházíte. Pater i místností je opravdu mnoho, tak si dejte pozor, ať nezabloudíte. Pokud tedy máte rádi hádanky a hlavolamy, je tato hra stvořena přímo pro vás. V celé hře vám bude stačit levé tlačítko myši.

http://www.webgames.cz/submachine-3/2097-1/

Island Adventure

Vaše letadlo ztroskotalo na ostrově a vy si musíte probít cestu k přežití. Vašim cílem je hospoda, ve které se setkáte se slečnou.

http://www.webgames.cz/island-adventure/1767-1/

Had

Kdo by neznal klasického hada z mobilních telefonů. V této hře ovládáte svého hada šipkami a ve hře na vás čeká mnoho překvapení. Hra je vcelku v přijemném prostředí s příjemnou hudbou.

http://www.webgames.cz/snake/97-1/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

(andrea, 9. 6. 2007 9:37)

je to dobra hra da se sni dobre hrat hrala jsem dve hodiny je to zabava

stížnost

(Irmuška, 10. 5. 2007 19:15)

Není tady jiná HRA?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stížnost

(stížnost, 30. 4. 2007 17:57)

dej tam obrazky

Nebaví

(Linda, 23. 4. 2007 15:49)

Tieto hry ma už nebavia.Bavia ma radšej WINX,WITCH:

POCHVALA

(Bára Heberová, 17. 4. 2007 15:31)

HMMM je to tu pěkný ale chybí tady dívčí hry
(starání se o miminka , dress up, make up,oblékání
atd...)byla bych vám moc vděčná
Děkuji vaše Bára

 

Portrét