Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy

7. 4. 2007

Yoh Asakura

Yoh Asakura je nanápadný student střední školy,který je také šamanem,jedním z mála vybraných ke schopnosti vlastnit velkou sílu a řadu schopností.Umí se nejen spojit se světem duchů,ale vyvolat i úžasnou techniku jednota duchů.Díky ní umí spojit své tělo s nějakým duchem a bojovat jako jeden muž.Jako šaman-Yoh je trénován jeho duchem-ochráncem aby vyhrál velkou soutěž,ze které vzejde jen jeden vítěz-král všech šamanů.Jeho duch se jmenuje Amidamaru.

Yoh

Amidamaru

Yoh a Amidamaru

Morty

Morty je velmi drobný 13 let starý žák střední školy.Když potká šamana jménem Yoh,začne jeho úžasné dobrodružství s novým nejlepším kamarádem.Teď chce znát všechno co se týká šamanů a spojit se s Yohem na jeho velké cestě.

Morty

Len Tao

Len je ďábelský,hrůzostrašný a extrémně silný telepatický šaman z diabolické Tao Family.Pracuje se svým duchem-ochráncem obávaným čínským válečným duchem pojmenovaným Bason.Len má ambice zničit a porazit Yoha a stát se králem šamanů.Je tak silný když se spojí s Basonem,dokáže mečem přepůlit kamion.

Len

Bason

Anna

Anna je Yohova kamarádka z dětství a tvrdí,že je i jeho dívkou,protože mu jednou zachránila život.Za odměnu měla slíbeno,že se stane královnou,když se Yoh stane králem šamanů.Zkrátka a dobře Anna je "Spirituální médium" a Yoh jí bere na tréninky,které ho mají připravit na velkou soutěž šamanů.

Anna

Jun Tao

Jun je Lenova sestra a členka notoricky ďábelské Tao Family.Jako její bratr,disponuje udivující silou a schopnostmi.Není šamankou ale "doshi" osobou se schopností ovládat končetiny mrtvých těl a bojovat s nimi prostřednictvím speciálních talismanů.

Trey Horo Horo

Trey je dobrý snowboarďák a zárověn šaman. Chce být Králem Šamanů, aby zachránil rasu Maličkých na severu. Jeho sestra Pirika ho trénuje, aby byl v turnaji dobrý. Jeho duch je Kori z národa Maličkých.Trey je 14 letý kluk. 

Trey

Kori

Zeke Asakura

Zeke byl kdysi Asakura, dosáhl všech pěti stádií Hvězdy Elementů a potom ho zcela ovládla moc, a vymyslel si Království šamanů - chce vyhladit všechny lidi z povrchu Zemského, aby zůstali pouze jeho přívrženci-šamani. Je schopen se reinkarnovat(znovu narodit) do kteréhokoliv rodu a také se reinkarnoval zpět do rodu Asakura, aby se spojil se svým bratrem Yohem.

Zeke

Ryo

Ryo dal Mortymu nakládačku, a později když se snažil zničit Yoha za zničený účes(na který potřebuje 4 hodiny a 3 balení gelu). V dalších dílech ho ovládne Tokagero(nepřítel Amidamara) a Ryo si zamane, že chce být šaman a vezme si Tokagera jako strážného ducha.Šamanem se učí u Yohmeie Asakury a Yoha považuje za svého mistra.

Tokagero

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

anna

(zuzka, 18. 10. 2007 15:17)

je dobra

!!!!

(lisa, 2. 8. 2007 23:28)

píše se Ren a nemáš tak příjmení !!!!!!!!!

 

Portrét