Jdi na obsah Jdi na menu
 


Útoky

7. 4. 2007

Jednota Duchů

Jednota důchu je základní používaná technika v bitvách šamanů,jako je Yoh a Len a jejich duchů.V momentě kdy šaman zvolá "Spirit form!-Unity!" Šaman a duch se spojí a bojují jako jeden muž.

Výpad Rapid Tempo

Výpad Rapid Tempo je jeden z hojně používaných bojovích pohybů šamana Lena a trochu,jestli vůbec,se mu lze ubránit.Když Len použije tuto útočnou techniku s Basonem,musí rychle a hbitě mrštit meč zpátky a dopředu neuvěřiletnou rychlostí a přesností,mezitím ještě plnou parou postupuje vpřed.

len57.jpg Shaman King, Ren (Len) Tao image by animerapeistXD

Kop Fojan

Kop Fojan je úžasně silný útok.Je to technika kterou používala hvězda akčních filmů kung-fu-hrdina Lee Pai-Long.Kop Fojan je extrémně náročný i pro mistra.Popravdě vedle Lee Pai-Longa,jen jedna osoba na světě tento kop umí-Leeův učitel a rádce Shaolin.

Nebeský švih

Když je použit správně,Yohův nebeský švih zaútočí na každého,kdo mu stojí v cestě s mocnou ostrou energickou vlnou,která může nadělat z protivníka tisíce malých kousků.......doslova!!!

Kontrola nad duchy

Kontrola nad duchy je vyspělá technika vyžadující velkou koncentraci.Je strašně těžká pro začátečníka,protože vyžaduje mnohem více energie,než technika Jednota duchů.Když šaman použije Kontrolu nad duchy,umístí ducha do objektu jako je třeba meč,snowboard a ten je schopen soustředit enormní sílu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lucka

(witch, 10. 11. 2007 11:21)

fujfujfuj blebleble hnus hnus hnus :-( fuj holky nemam pravdu?:-)

lucka

(witch, 10. 11. 2007 11:18)

ble hnus nemohli jste si vibrat neco jineho žejo holky :-)

docela..............

(johnana, 5. 11. 2007 15:02)

no docela ulítlí a hodne ulítlí prostě hnus

witch

(terezka, 14. 8. 2007 14:20)

ahojky kde máš obrázky witch??........jj a je to tu mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc hezké a vy co sem píšete hnus tak se jděte vycpat:)ak by bylo vám

???????????????

(Hanna, 2. 8. 2007 23:26)

no mě se to zdá trochu dětinské psát o králi šamanů a navic ty stránky sou nepřehledný máš to všechno tak nějak zamotaný a je to fakt divný

hnus

(hnus, 11. 6. 2007 19:59)

hnus hnus hnus hnus