Jdi na obsah Jdi na menu
 


Winx

1. 1. 2007

http://img479.imageshack.us/img479/1812/pixielockettebloom1xp.jpgLockette

Bloom se narodila 10. prosince a její znamení je drak. Pochází ze Země Gardenia. Žila na Zemi se svojí matkou Vanessou a otcem Mikem. Jednoho dne se jela projet do parku, kde viděla Stellu, jak bojuje s velkým trolem.  Skamarádila se s ní a  odešla  s ní  do  magické školy Alfea. Její nejlepší kamarádka je Stella  a miluje Skye. Má pixie Lockette a králíčka Kiko.

http://img479.imageshack.us/img479/757/pixieamorestella7um.jpgAmore

Stella se narodila 18. srpna a její znamení je mořská panna. Pochází ze Země Solaria. Ráda se obléká podle poslední módy a vždy se snaží vypadat nejlépe. Stella ráda nakupuje, ale nerada se učí. Její nejlepší kamarádka je Bloom a miluje Brandona. Má pixie Amore.
Stella je moje nejoblíbenější Winx.

http://img479.imageshack.us/img479/6185/pixiechattaflora9jn.jpgChatta

Narodila se 1. května a je víla květin. Pochází ze Země Linphea. Nemůže být bez vůně květin, a proto má ložnici plnou květin. Ráda se učí, ale není nejlepší. Miluje Helia a má pixie Chattu.

Tune

Musa se narodila 30. března a její znamení je skřítek. Pochází ze Země Melody. Ráda hraje na všechny nástroje, ale její nejoblíbenější flétna. Také ráda tancuje, rapuje a má ráda i balet. Miluje Rivena a má pixie Tune.

http://img479.imageshack.us/img479/3689/pixiedigittecna9im.jpg

Digit

Tecna se narodila 16. prosince a pochází ze Země Zenith. Má ráda vědu a ve volném čase ráda vynalézá nové věci. Hodně používá počítač a ráda hraje počítačové hry. Tecna také ráda sportuje. Miluje Timmyho a má pixie Digit.

http://img479.imageshack.us/img479/7500/pixiepiffaisha6tm.jpgPiff

Layla se narodila 15. června a jejím znamením je přízrak. Pochází ze Země Andros. Má szvláštní sílu, růžovou tekutinou, kterou chytí vše, co chce. Layla má ráda sport a drží kondici. Je vždy připravena postavit se nebezpečí a má pixie Piff.

Winx je 6 holek: Bloom, Stella, Flora, Musa, Tecna a Layla, které mají kouzelné schopnosti. Chodí do školy Alfea, kde se učí kouzlit, atd. Bojují proti čarodějnicím s temnými silami a někdy jim pomáhají kluci ze školy Rotefontane. Všechny až na Bloom jsou princezny z nějakého království, jenom Bloom je obyčejná dívka ze Země.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář