Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy

31. 12. 2008

Hinamori Amu

"Cool and Spicy" , nebo-li její přezdívka podle jejího charakteru. Tak taková je Hinamori Amu. Chodí na střední školu, do 5. ročníku. Liší se od ostatních studentů, jak povahou, tak chováním i oblečením. Doma je však úplně jiná! Má mladší sestru Ami, která ráda zpívá, otce - jedničku ve fotografování a matku - slavnou novinářku. Jednoho večera si přeje být jiná... a druhého rána se v její posteli objeví 3 vajíčka (3 různé charaktery), Ran, Miki, a Suu (později bude i další, Dia). Později se ve škole přidá k tzv. Ochráncům, kde se potká se svým vysněným princem!

 Image


Hotori Tadase

Král Ochránců, Hotori Tadase. Naprostý princ a oblíbenec mezi všemi dívkami na škole, včetně u Hinamori Amu. Jeho Shugo Chara se jmenuje Kiseki.


Ikuto Tsukyiomi

Člen společnosti, která se snaží najít a získat Embryo. Jeho Shugo Chara se jmenuje Yoru. Hraje na housle.


Hoshina Utau

Populární zpěvačka na straně zla. Je bezhlavě zamilovaná do Ikuta. Po čase se z ní s Amu stanou velmi dobré kamarádky. Má dvě Shugo Chary - Iru a Eru. Iru je ďáblík a Eru anděl (to je kombinace, co? xD).


Image

Fujisaki Nadeshiko

Královna Ochránců, Fujisaki Nadeshiko. Nejlepší přítelkyně Amu, ze které se nakonec vyklube kluk. Její Shugo Chara se jmenuje Temari. Později bude nucena se odstěhovat a tak bude muset odejít od Ochránců.Kdo jí nahradí a jak se s tím Amu vypořádá...?


Image

Rima Mashiro

Rima je mladá studentka, která se později přistěhuje. Je velice oblíbená mezi chlapci díky jejímu namyšlenému chování, ale opak je jiný! Její Shugo Chara je jakýsi klaun.  Skamarádí se společně s Amu a kvůli odchodu Nadeshiko se stane i novou královnou Ochránců. Jméno jejího "klauna" je Kusukusu.

Image

Image


Image

Yuiki Yaya

Yaya je napodobenina malého dítěte. Zbožňuje roztomilé vecičky a skoro stále pořád se chová jako nemluvně. Dokonce i její přeměna o tom vypovídá. Její Shugo Chara, Pepe, je maličké miminko (i když nemohu tvrdit, že se jako miminko chová...) Její role ochráncé je tzv. Eso.

Image


Image

Souma Kukai

Souma je též součástí ochránců a říkají mu Jack. Je také kapitán fotbalového družstva, s pomocí svého malého frajera Daichiho. On a Amu jsou něco jako sourozenci. Souma ji neustále provokuje, ale také trénuje.

Image

Image


Kairi Sanjou

Kairi je velice inteligentní špion ze společnosti Easter. Byl přijat jako nový Jack ochránců místo Soumy. Jeho Shugo Chara se jmenuje Musashi a má podobu malého Samuraie. Kairi se zamiluje do Amu a při jeho odjezdu jí toto řekne.

KairinoShugoCharaMusashi.gif Musashi picture by dreAmskYuI


Rodina Hinamori

Mladší sestra Ami, matka a otec. Rodina magické dívky Hinamori Amu. Matka je novinářka a otec jakási jednička ve fotografování... Ami je roztomilé děťátko, které špatně mluví, ale hezky zpívá! I když nomální člověk nevidí človíčky jménem Shugo Chary, Ami s tím nemá problém a považuje je za svou hračku. Spolu s Amu je to jedno veliké tajemství! ^^


Nikaidou Yuu

Sanjou Yukari

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář