Jdi na obsah Jdi na menu
 


Episody =)

21. 6. 2007

ŘADA 1.

Episoda 1

"Muzikantská záležitost" - Sam,Clover a Alex se převléknou jako kapela,která předskakuje nad světovém turné popové hvězdy Rickyho Mathise!!!Musí přijít na to,co tak přitahuje fanoušky na jeho koncerty.

Episoda 2

"Královnou na jeden den" - Clover a Mandy se ocházejí o titul Navrátivší královny a špionky jedou do Afrického státu Lyrobia vypátrat divný pokus unést královnu Tassaru pomocí antigravitačního paprsku.

Episoda 3

"Nový Jerry" - Když Sam,Alex a Clover přijedou na WOOHP,zjistí,že už Jerry šel do důchodu.Vystrídal ho nějaký Mac Smith,který je přitažlivý,inteligentní a cool.Sam k němu pocítí nával lásky,ale začnou se dít podivné věci...

Episoda 4

"Únik" - Naše hrdinky si chtějí odpočinout po dalším náročném úkolu a tak jsou celé šťastné,že je Jerry posla na krátkou dovolenou na Hawai.Ale prýzdniny rychle končí,když se na otrově objeví průzkumníci sopek.Něco podivného se jim stalo a špionky to musí vypátrat.

Episoda 5

"S tebou ve středověku" - Sam,Clover a Alex pronásledují zlého darebáka do minulosti aby ho zastavily ve vymýšlení nového vynálezu,který má změnit historii.Také se připravují na tradiční soutěžení masek na Halloween.

Episoda 6

"Dětská hra" - Šílený výrobce hraček pošle hračky,které jsou ovládány jeho myslí,k dětem,které netuší co je vlastně zač.Clover se také pokouší "vyrůst" a být taková jako dospělý Rick.  

Episoda 7

"Smazadlo" - Dívky běží na Bora Born vypátrat původ prapodivných "kapičkových nestvůr",které se pohybují v oceánech a vysávají paměť z hlav všech světových vědců.A když Sam zachrání život Mandy,tak je Mandy zavázaná její nejlepší kamarádkou.

Episoda 8

"Špionky na útěku" - Špionky jsou povolány na WOOHP,aby probraly svou minulou misi ale jsou šokovány!Vedení jim ukázalo videonahrávku na které je vidět,jak vykrádají banku!Jsou to opravdu ony?Clover navíc neřekne Mandy,že jí ukradla její "vzhled" tak jako jejího kluka.

Episoda 9

"Únosy" - Špionky jsou na stopě padouchů,který unáší lidi s tím nejokázalejším rozumem na světě.Zastaví špionky tohoto darebáka než unese je samotné???Ve stejnou dombu také Sam a Clover bojují ve školní hře.

Episoda 10

"Ostrov gladiátorů" - Špionky se zůčastní hry "o přežití" aby zjistili,proč někteří z účastníků záhadně mizí...Zjistí,že zápasy jsou na živo.Alex se navíc ve škole vypořádá s jedním surovcem!

Episoda 11


Online Videos by Veoh.com

"Modelky" - Špionky jsou poslány na misi,kde musí vypátrat zločineckou bandu,která unáší modelky.A Clover má nad Mandy navrch,když se slečnou Groovy Smoothie navštíví centrum.

Episoda 12

"Děvčata ze Sillicon Valley" - Počítačoví nadšenec se rozhdone pustit svůj super pořítač,proti lidem,o kterých si myslí,že mu dělají špatné věci.Je čas pro špionky,aby zabránili počítači,než všechno zničí!!Mezitím ještě Sam udělá v roli studentského soudce špatné rozhodnutí.

Episoda 13

"Křupinková vášeň" - Hrozitánksý výrobce koláčků vyrobí návykový bochánek.Kdo ho bude jít,strašně stloustne.A proč Clover nechce klobouk,který nemá její velikost?

Episoda 14

"Zmenšeniny" - Jeden darebák použije svůj zmenšovací přístroj,aby zcvrknul celý svět.Clover je sama zasažená přístrojem,ale snaží se svět vrátit zpět do původní velikosti.

Episoda 15

"Mimozemšťani" - Špionky musí přijít na kloub mimozemšťanům,kteří unášejí normální lidi a také tajné organizaci,která si říká GOOPER.Alex se navíc připravuje na zkoušky v autoškole.

Episoda 16

"Kožešiny" - Šílený módní návrhář smíchá lidské a zvířecí geny,aby vytvořil pevně držící kabát bez švů.Clover si navíc vyjde s jedním vysokým klukem,který ovšem nosí tak hloupé boty!

Episoda 17

"Černé vdovy" - Špionky bojují proti šílenému týmu fanynek a jejich ostrému šéfovi a Sam a Mandy se utkají proti sobě ve Spelling Bee.

Episoda 18

"Ďábelský přítel" - Sam se zamiluje do někoho,kdo vypadá jako pěkný kluk ze školy.Za čas však přijde na to,že z ní chtěl vylákat špionážní návod pro armádu,kdy by se vojáci mohli stát neviditelnými.Navíc se holky dohodly,že stráví víkend v Palm Springs.

Episoda 19

"Hráčky" - Ničema vynalezne přístroj,který zachycuje hvězdy extrémních sportů a dělá z nich postavičky ve videohře.Alex se zabouchne do kluka,ze kterého se později stane uznávaný počítačový expert.

Episoda 20

"Špionky proti špionkám" - Nové špionky z ničeho nic nahrazují naše staré známé špionky,které mají odejít z organizace.Ale Sam,Clover a Alex brzy objeví,že to byla jen bouda a že nové špionky nemají dobré úmysly...V ten samý čas se Clover zkamarádí s klukem,který jí dřív ponižoval.

Episoda 21

"Věříš v kouzla?" - Špionky pořádají hon na zručného zloděje,ale všechny jejich informace nasvědčují tomu,že jde spíše o mrtvého kouzelníka.Špionky také obviní Mandy,že zničila jejich fotografový projekt.

Episoda 22


Online Videos by Veoh.com

"Obchodní domy" - Hrůzostrašný obchod v nákupních centrech po celém světě unáší zákazníky a předává je teroristům.Clover je k tomu navíc obviněna,že kradla v obchodě.

Episoda 23

"Sběratel duší" - Špionky bojují proti chlapovi,který krade americkým dětem duše,aby mohl zůstat mladý.Sam si myslí,že jí šedivé vlasy pomůžou vyhrát soutěž Youth Spirit Award.

Episoda 24

"Člověk nebo stroj" - Nepřítel vymění všechny světové vůdce za Animatrony,roboty co vypadají jako živí lidé.Část jeho plánu je také přeměnit celý svět v jeden velký obří zábavný park.Sam se k tomu naučí nebát se extrémních sportů.

Episoda 25

"Přichází ledový muž" - Když se jeden padouch rozhodne zmrazit svět a poslat ho do doby ledové,tak může zničit všechno co se lidé snažili udělat pro životní prostředí.Clover se musí vyrovnat s tím,že jí lidé přezdívají "Ledová královna".

Episoda 26

"Zrození špionky" - Clover,Alex a Sam bojují proti surovci,který unesl největší filmové hvězdy světa.Chce je použít pro svůj realistický a nebezpečný film.Sam je zvolena "nejpopulárnější dívkou" ve škole a je středem veškeré pozornosti.

Řada 2.

Episoda 1


Online Videos by Veoh.com

Špionka se narodila - Zlý filmař Lumiere unese Alex a donutí Clover a Sam hrát v jeho novém špionážním filmu,jestliže jí ještě chtějí vidět živou.Sam a Clover musí prožít mnoho úskočného nebezpečí zatímco točí film s Lumierem.

Episoda 2


Online Videos by Veoh.com

Chci svou mámu - Špionky cestují do Egypta aby pátrali po záhadných pyramidách.Rozplétají spiknutí ďábelských archeologů,kteří chtějí vskřísit staré egyptské proklínání,které by dávalo mužům věčnou sílu stejně jako schopnost použít mumie jako jejich armádu.

Episoda 3


Online Videos by Veoh.com

Salón šílených vlasů - Dívky vyšetřují vlastníka zlého kadeřnického salónu,který používá speciální formuli k tomu aby jeho zákazníkum rostly šílené vlasy.Jediný problém je,že čarovná formule vycucne zároveň ze zákazníků život.

Episoda 4


Online Videos by Veoh.com

Yuck faktor - Šílený chlápek e zmenšuje do mikroskopické velikosti a stupuje do Jerryho těla - kontroluje ho a navádí ho k dělání špatných věcí.Dívky hoc htějí zastavit,nejen aby zachránili Jerryho ale i celý svět.

Episoda 5


Online Videos by Veoh.com

Jako když hraješ hru - Když tým z tropického Zanzibaru začíná vyhrávat všechny závody na zimní Olympiádě,dívky jsou vyslány podivnost vyšetřovat.o objeví je zlý trenér,který super atletům píchá nebezpečné hormony do jejich těl.

Episoda 6


Online Videos by Veoh.com

Když svítá - Špionky vyšetřují bývalou královnu krásy,která vynalezla zařízení,co zesílí paprsky slunce v různých částech světa - vystavuje lidi hroznému teplu a slunci.

Episoda 7


Online Videos by Veoh.com

Zelená s N.V. - Když mužové všude po světě neočekávaně opouštějí své ženy,není to normální.Špionky objeví nový francouzký parfém vytvořený Natálií Valentinovou,s tajemnou přísadou,která donutí,aby ji každý muž na světě uctíval.

Episoda 8


Online Videos by Veoh.com

Chlapecká skupina - Členové nové nejžhavější popové skupiny,Teensicle,začínají tajemně mizet.Když špionky proniknou pod povrch událostí,odhalí divné změny v jejich osobnostech.

Episoda 9


Online Videos by Veoh.com

Já švihák - Když tsunami začíná ničit všechny turistické oblasti po světě,WOOHP zašle špionky.Objeví,že tsunami dělá muž - spiknutí od ex-surfera Frankle šviháka.

Episoda 10


Online Videos by Veoh.com

Den matek - Je den matek a špionky se rozhodly vzít své matky do exkluzivních lázní,aby to oslavily.Když se tam dostanou,tak si dívky po krátké době všimnou,že se jejich matky začínají chovat nějak podivně.Ve skutečnosti se je mámy pokusí zabít!

Episoda 11


Online Videos by Veoh.com

Zoonyho svět - Když děti ze světa začnou mizet,vyzvědačové odkryjí zlověstnou televizní ukázku chlápka,který používá děti k tomu,aby mu pomohli převzít svět dospělých.

Episoda 12


Online Videos by Veoh.com

Spratek - Dívky jsou poslány do bílého domu,aby hlídali prezidentovu 11 letou dceru Madison,zatím cosi prezident a Jerry vyjdou na ryby.Nejprve s Madison vypadá všechno v pohodě,ale jakmile tatínek zmizí,začne se chovat jako naprostý spratek.

Episoda 13


Online Videos by Veoh.com

Ženy wrestlingu - Ariel je vůdkyně spolku žen wrestlingu.Podle svého historického rodokmenu si své potomky a předky zve na své zápasy,aby z nich udělala ty největší bojovnice světa pomocí svým opaskem sesterství.

Episoda 14


Online Videos by Veoh.com

Šílený mejdan - V Beverly Hills se každý den koná party,na kterou jsou všichni pozváni,kromě dívek.Známí lotr Mr.Sebastian se špionkám chce pomstít tak,že svými mejdany zničí jejich oblíbená místa.Alexino brusliště,Samino Museum,Cloveřinu pasáž a nakonec školu Beverly High.

Episoda 15


Online Videos by Veoh.com

Skandál - Známí herec Tad Baily se ztratil.Unesla ho dávná špionka (teď už stará paní) i když pořád čilá,která si myslí,že celý film je skutečný.

Episoda 16


Online Videos by Veoh.com

S.P.I. - Organizace S.P.I. je stejná jako WOOHP.Je to skupina 3 chlapců,které vede Jeraldina.Jeraldině jde jedině o to,aby vyšoupla WOOHP ze hry (aby WOOHP přišel o místo).Jak se s tím špionky srovnají?

Episoda 17


Online Videos by Veoh.com

Svět zvířat - Šílený zoolog vytvoří přístroj na zvýšení inteligence zvířat.Tímto přístrojem zasáhne několik zvířat z Pekingské zoo.Všechna zvířata utečou a pokusí se ovládnout svět.

Episoda 18


Online Videos by Veoh.com

Camping - Sam,Clover a Alex dostanou naléhavou misi.Mají zachránit filmový štáb,který se ztratil v jednom lese.Má to však malý háček.Ten les je živí...

Episoda 19


Online Videos by Veoh.com

Alex končí - Alex už zkazila několik misí a je z toho otrávená,navíc má těžký domácí úkol.Musí donutit mýdlo plavat.Do toho všeho k nim Jerry přiřadí novou špionku Britney - dokonalá,úsměvavá,chytrá,šikovná špionka.Alex si myslí,že je tím nepotřebná a proto končí.Nakonec to ale bude ona,kdo zachrání svět od chlápka,který chce všechno zpomalit.

Episoda 20


Online Videos by Veoh.com

Vyměněné osobnosti - Šílený Dr.Grey mění svým pacientům osbnosti,aby si na dále nestěžovali,že vedou nudný život.Ososbnosti sle vymění i Jerrymu a Clover.Zrovna v tu chvíli,když má být Jerry pasován na rytíře a Clover má důležité vystoupení v televizi s její životní láskou Hansem.Jak jim to oboum nakonec dopadne? =)

Episoda 21


Online Videos by Veoh.com

Výlet na hory - Špionky se svojí třídou jedou na hory.Bohužel se špionky a Mandy setkají ve stejném pokoji.Clover a Mandy spolu také bodou bojovat o toho nejlepšího snowboardistu Toda.Mandy ale unese šílený Dr.Gelee v domění,že je to Clover a donutí jí hrát celou dobu šachy.

Episoda 22


Online Videos by Veoh.com

Výtah - Špionky mají rande ale v tu chvíli jim Jerry zavolá kvůli velice důležié misi.Musí chytit zloděje,který ukradl vládní dokumenty.Zloděj jim uteče a špionky jsou uzavřeny ve výtahu,jako v pasti a vzpomínají na všechny různé chvíle co spolu prožily.Jaké to bylo cestovat do WOOHPU,výbava která jim záchranila i nezachránila životy,Clover a kluci,všechna zajímavá místa...Pak se ale výtah zhroutí a špionky jsou na pokraji smrti.

Episoda 23


Online Videos by Veoh.com

Zlověstný milenec - V oblíbené pasáži se objeví počítačový dohazovač.Sam a Alex to zkusí a najde se jim perfektní partner na jejich ples.Nejsou ale jediné,kdo si obejdnal kluka přes počítač.Každá dívka má kluka,až na Clover,která to musí všechno vyšetřit.Nakonec na ples nepřijde žádný kluk.

Episoda 24


Online Videos by Veoh.com

Čímani - Sam je velice chytrá a proto jí kamarádky přihlásí do televizní soutěže Čímani.Sam sice prohraje ale druhý den se začne chovat,jako kdyby měla úplně vysátý mozek.

Episoda 25


Online Videos by Veoh.com

Mystic - Mystic je nejmodernější návrhář oblečení.Jeho pravá identita se ukáže na jedné slavnosti při přímém přenosu.Je to Helga Von Gugennová a její šílený plán je uškrtit všechny své zákaznky v jejím oblečení,které se nedá sundat.

Episoda 26


Online Videos by Veoh.com

Hračky - Do vojenské základny se vloupají hračky aby ukradly mikročipy s umělou inteligencí.Pak se snaží ovládnout celý svět.Špionkám však pomůže jeden mladík,který to zavinil ale teď toho lituje.

Řada 3.

Episoda 1

Episoda 2

Episoda 3

Episoda 4

Episoda 5

Episoda 6

Episoda 7

Episoda 8

Episoda 9

Episoda 10

Episoda 11

Episoda 12

Episoda 13

Episoda 14


Online Videos by Veoh.com

Episoda 15

Episoda 16

Episoda 17

Episoda 18

Episoda 19

Episoda 20

Episoda 21

Episoda 22

Episoda 23

Episoda 24

Episoda 25

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

totally spies

(neznámá, 4. 11. 2007 14:19)

ffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

totally spies

(denisa, 25. 10. 2007 13:21)

nejhorsi tohle neni

clover

(clover, 6. 10. 2007 15:14)

je to hezky ale muze to byt hezci ale jeto super???????????????????,

ddd

(ddd, 2. 8. 2007 11:39)

ddd no teda dfddddddddddddddddddd no dasa ddddddddddddd no fine ddddddddddd

656955

(kristyna, 28. 7. 2007 13:28)

NJN